Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że po raz kolejny w Sandomierzu, zorganizowana zostanie akcja „100% Sandomierza za 50%, czyli weekend za pół ceny”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 22-24 listopada br. Poprzednie edycje tego typu spotkały się z bardzo dobrym i szerokim odbiorem.

Chcielibyśmy zachęcić osobiście każdego z Państwa do wzięcia udziału w akcji. Jeśli wyrażacie Państwo chęć udziału prosimy o e- mail zwrotny wraz z ofertą promocyjną na adres: tomasz.chmiel@um.sandomierz.pl, lub też kontakt telefoniczny pod numerem 15 815 41 40 do dnia 14 października 2019 r.

Prosimy również osoby zgłaszające swoje podmioty do akcji o przesłanie poglądowej fotografii własnej promocji (np. restauracje mogą wysłać zdjęcie potraw serwowanych w tych dniach po obniżonych cenach).

Oferty typu: jeden nocleg 100% ceny, natomiast drugi w cenie 50% nie będą brane pod uwagę. Jeśli wyrażacie Państwo chęć udziału w akcji, usługa udostępniana przez Państwa na cel akcji powinna w całości składać się z oferty obniżonej o co najmniej 50% ceny.

Podmioty zgłaszające swój udział w akcji są umieszczane na liście znajdującej się na portalu Polskiej Organizacji Turystycznej, stronie miasta, na profilu facebookowym, polubionym przez ponad 25 000 osób, na drukowanych materiałach promocyjnych: plakatach, ulotkach które zostaną przekazane do Państwa, a także umieszczone w Centrum Informacji Turystycznej. Sama akcje będzie szeroko reklamowana w mediach regionalnych.