Piłkarze "Wisły" odnotowali trzecie zwycięstwo z rzędu. Sandomierzanie pokonali na własnym boisku Spartakusa Daleszyce 2-0 (2-0). Gole wpadły w pierwszej połowie, a strzelcami byli Arkadiusz Drapsa i Damian Juda.

Pierwszą bramkę strzelił w 20. minucie Arkadiusz Drapsa. Napastnik wiślaków otrzymał sprytne podanie w tempo od Kacpra Piechniaka, a następnie przy asyście dwóch obrońców Spartakusa minął bramkarza i zdobył gola. Bardzo dobrze z narożnika pola karnego uderzał też Damian Juda, ale piłkę za linię końcową zdołał odbić Szymon Pietras. Na pięć minut przed końcem pierwszej połowy niepilnowany Juda otrzymał piłkę po znakomitym podaniu krosowym i niemal kopiując bramkową akcję Drapsy, trafił do siatki Spartakusa.