Od 22 do 25 października br., udając się na spacer po sandomierskiej Starówce będzie możliwość spotkania ekipy popularnego serialu „Ojciec Mateusz”.

  Bieżący rok przyniósł pierwszy ważny jubileusz w zakresie współpracy przy produkcji serialu. Już przez dekadę widzowie telewizyjnej jedynki śledzą losy sympatycznego księdza detektywa. W czerwcu tego roku wspólnie z ekipą serialową uroczyście obchodziliśmy w Sandomierzu 10-lecie serialu. Nie trudno się domyśleć, że większość życzeń, które popłynęły do producentów z okazji rocznicy dotyczyła kontynuowania emisji serialu.

  O niesłabnącej popularności „Ojca Mateusza” świadczy chociażby ostatnie wyróżnienie statuetką Telekamery „Tele Tygodnia” 2018 w kategorii serial cotygodniowy. Ponadto informacja o planowanych zdjęciach do kolejnej serii odcinków zawsze zyskuje największą popularność wśród osób obserwujących domenę miasta oraz jego profil facebookowy.

  Z niecierpliwością czekamy na przyjazd ekipy oraz na emisję kolejnych, ciekawych przygód księdza Mateusza Żmigrodzkiego z XX serii obecnie goszczącej na antenie TVP 1.