Serdecznie zapraszamy na Jarmark Jagielloński 2020, który odbędzie się w dniach  4-5 lipca br. na Rynku Starego Miasta w Sandomierzu .

W sobotę 4 lipca w godz. 10.00-19.00 oraz w niedzielę 5 lipca w godz. 10.00-18.00 na płycie Rynku Starego Miasta, ponad 50 wystawców zaprezentuje swój asortyment:

- unikalne rękodzieło,
- sztuka ludowa,
- tradycyjne produkty,
- rzemiosło artystyczne,
- stoiska piwowarskie i winiarskie,
- stoiska tkackie,
- stoiska ze słodkościami,
- zioła i przyprawy,
- pamiątki sandomierskie.

Zapraszamy!

Od 4 lipca dostępna również dla zwiedzających wystawa zatytułowana „Zgoda Sandomierska. Zgoda Panów – Zgoda Braci”, Ratusz w Sandomierzu (sala ekspozycyjna – parter).

Więcej szczegółów na temat wystawy znajdą Państwo na oficjalnych stronach internetowych  Sandomierskiego Centrum Kulturywww.esceka.pl oraz Urzędu Miasta w Sandomierzu www.sandomierz.p.l

Szanowni Państwo, przypominamy, iż ze względu na reżim sanitarny wprowadzony przez Rząd RP oraz lokalne władze samorządowe w związku z epidemią koronawirusa, o obowiązkowej dezynfekcji rąk, zasłonięciu nosa i ust oraz zachowaniu bezpiecznej odległości przynajmniej 1,5 m od pozostałych uczestników Jarmarku jak i wystawców.

Prosimy również o stosowanie się do wymogów sanitarnych na terenie Jarmarku, zgodnie z komunikatami wyeksponowanymi na terenie Rynku Starego Miasta.

Pliki do pobrania:

Regulamin Jarmarku Jagiellońskiego 2020