Na rozegranych w dniach 11-13.09.2020 r. w Radomiu, Mistrzostwach Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce, Adam Kołodziej , zawodnik sekcji lekkoatletycznej MUKS ,,Wisła” Junior zdobył złoty medal, zwyciężając w biegu na dystansie 2000 m z przeszkodami. Adamowi udała się niełatwa sztuka obrony tytułu. W ubiegłym, 2019 roku, także tryumfował na tym dystansie na Mistrzostwach Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce, wówczas rozegranych z Raciborzu.

  Oprócz Adama znakomicie zaprezentowała się także Wiktoria Gromada zajmując w finale konkursu trójskoku szóste miejsce z rekordem życiowym 11,72. Punkty w klasyfikacji klubowej zdobyły także zawodniczki naszego klubu Gabriela Modras i Emilia Dąbek, awansując do finałów B, odpowiednio w biegach na 400 pł i 100 m. W klasyfikacji punktowej z dorobkiem 38 punktów nasz klub zajął znakomite 31 miejsce na 161 sklasyfikowanych klubów.

   Po tym sukcesie Adam został powołany do Reprezentacji Polski Juniorów, tym razem na Międzynarodowy Lekkoatletyczny Mecz U-20 Polska – Czechy , który w najbliższą niedzielę, 20.09.2020 r. zostanie rozegrany w Karpaczu.

  Adamowi życzymy kolejnego już, udanego startu w Reprezentacji Polski.